Bajkowe szafki w Szkole Podstawowej nr 2 w Oleśnicy Bajkowe szafki w Szkole Podstawowej nr 2 w Oleśnicy
Piotr Błaszczak był wnioskodawcą projektu do o Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego, który zakładał zakup oraz montaż szafek dla uczniów Szkoły Podstawowej nr... Bajkowe szafki w Szkole Podstawowej nr 2 w Oleśnicy

Piotr Błaszczak był wnioskodawcą projektu do o Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego, który zakładał zakup oraz montaż szafek dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Oleśnicy, znajdującej się przy ul. Św. Jadwigi. Dzięki ilość głosów – 1188 – został skierowany do realizacji.Publikujemy krótką notatkę od Pana Piotra i zapraszamy do obejrzenia galerii wideo i foto.

Pomysł zabiegania o szafki dla uczniów naszej szkoły pojawił się jakiś czas temu. Dzięki idei Oleśnickiego Budżetu Obywatelskiego mieliśmy sposobność przygotowani i zgłoszenia takiego wniosku. Poprzedziliśmy to starannym rozeznaniem ofert i realizacji w innych szkołach. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rodziców naszych dzieci, całego grona pedagogicznego oraz sympatyzujących z naszym pomysłem mieszkańców Oleśnicy osiągnęliśmy cel i nasz projekt uzyskując największa ilość głosów – 1188 – został skierowany do realizacji.
Mając do dyspozycji 90.000 zł udało nam się wybrać, zamówić i zamontować szafki dla 576 uczniów za kwotę 89.976,96 zł. 
Ta ilość zabezpiecza możliwość otrzymania przez każdego ucznia osobnej szafki w roku szkolnym 2017/2018 oraz zawiera również konieczny zapas dla obecnych uczniów oddziału zerowego, którzy w roku 2018/2019 będą uczniami klasy pierwszej. 
Szafki uczniowie otrzymują bezpłatnie co wcale nawet jak na warunki oleśnickie nie jest normą. Tym bardziej jesteśmy dumni, że możemy taką formę użytkowania oferować naszym uczniom. 
Raz jeszcze dziękuje wszystkim, którzy oddali głos na nasz projekt. Możecie być pewni, że po pierwsze poprawi komfort nauki a po drugi dzięki kolorowych motywom wprowadza wiele radości do Szkoły. 
 Materiał wideo

Galeria zdjęć

Nikt nie skomentował tego artykułu

może chcesz go skomentować?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.