„Biosfera – Las w słoiku” – warsztaty dla dorosłych „Biosfera – Las w słoiku” – warsztaty dla dorosłych
Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza do udziału w warsztatach „Biosfera – Las w słoiku”, które odbędą się 24 lutego... „Biosfera – Las w słoiku” – warsztaty dla dorosłych

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza do udziału w warsztatach „Biosfera – Las w słoiku”, które odbędą się 24 lutego o godz. 12.00 w Sali widowiskowej BiFK przy ul. Kochanowskiego 4 w ramach cyklu warsztatów dla dorosłych „Abecadło Rozwoju”.

Biosfera to zamknięty ekosystem leśny. Na zajęciach uczestnicy poznają proces wykonania miniaturowego lasu – od przygotowania stanowiska pracy, niezbędnych materiałów, po skomponowanie krajobrazu w słoju. Wykonaną własnoręcznie biosferę zabiorą do domu, gdzie będą mogli obserwować, jak rozwija się w niej życie, zupełnie samodzielnie bez naszej ingerencji.

Koszt warsztatu to 50 zł. W cenie warsztatu uczestnicy otrzymują wszystkie niezbędne materiały (słój, żwirki, piaski i kamienie, rośliny, mech i inne materiały dekoracyjne oraz niezbędne materiały techniczne) i fachową pomoc architekta krajobrazu.

Na warsztaty obowiązują zapisy poprzez formularz dostępny od 19.01. na stronie www.bifk.info lub telefonicznie u koordynatorki 515-791-793 w godzinach pracy biura.

Wszystkich zainteresowanych naszą nową ofertą warsztatową dla dorosłych odsyłamy na naszą stronę na Facebooku „Abecadło Rozwoju”, na której będą pojawiały się wszystkie informacje o naszych warsztatach.

BiFK

Nikt nie skomentował tego artykułu

może chcesz go skomentować?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.