III Otwarte Mistrzostwa Oleśnicy w Jeździe Szybkiej na Lodzie III Otwarte Mistrzostwa Oleśnicy w Jeździe Szybkiej na Lodzie
17.12.2017 zgodnie z kilkuletnią tradycją zorganizowaliśmy w ramach Oleśnickiej Łyżwy III Otwarte Mistrzostwa Oleśnicy w Jeździe Szybkiej na Lodzie. Na linii... III Otwarte Mistrzostwa Oleśnicy w Jeździe Szybkiej na Lodzie

17.12.2017 zgodnie z kilkuletnią tradycją zorganizowaliśmy w ramach Oleśnickiej Łyżwy III Otwarte Mistrzostwa Oleśnicy w Jeździe Szybkiej na Lodzie.
Na linii startu lodowiska ATOL Oleśnicki Kompleks Rekreacyjny stanęło 80 zawodników w różnych kategoriach wiekowych. W tych wyścigach najmłodszym uczestnikiem był Krzyś Urban (4 lata), a najstarszym Mieczysław Kinasz (70 lat), co tylko potwierdza fakt, że nigdy nie jest za wcześnie, ani za późno na rozpoczęcie przygody z łyżwami.
W biegu finałowym bezkonkurencyjny okazał się być, nie po raz pierwszy, Tomek Łysy Kruła. Tuż za nim metę minął Marek Gadawski, a następnie Norbert Rostek.
Atrakcją był bieg maskotek Mrówki, Rolka i Atolka oraz wyścig rydwanów, w których pociągowymi byli nasi najszybsi zawodnicy.
Zawody były elementem zadania pn: „Jeździć na łyżwach każdy może”, które zostało dofinansowane przez Urząd Miasta Oleśnica kwotą 6 000,00 zł. Całość obejmowała cykl treningów dla dzieci i młodzieży z nauki jazdy szybkiej oraz organizację III Otwartych Mistrzostw Oleśnicy w Jeździe Szybkiej na Lodzie.
Tabela wyników na www.orlyolesnica.pl
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne sportowe zmagania.

źródło Oleśnicki Klub Hokejowy fb

MATERIAŁ WIDEO:

GALERIA ZDJĘĆ:

 

Nikt nie skomentował tego artykułu

może chcesz go skomentować?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.