Interwencja śmigłowca LPR- upadek chłopca Interwencja śmigłowca LPR- upadek chłopca
Dzisiaj ok 19.20 na boisku w szkole SP w Oleśnicy lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego ( Ratownik 13 ). Okazało się ze... Interwencja śmigłowca LPR- upadek chłopca

Dzisiaj ok 19.20 na boisku w szkole SP w Oleśnicy lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego ( Ratownik 13 ). Okazało się ze w jednym z mieszkań na osiedlu Serbinów, ok 9 miesięczny chłopiec podczas zabawy na domowej huśtawce spadł z niej, i stracił przytomność. Na miejscu zjawiło się pogotowie ratunkowe które udzieliło chłopcu natychmiastowej pomocy medycznej. Załoga karetki zadecydowała się wezwać śmigłowiec LPR, następnie wyruszyli w stronę szkoły SP6 gdzie czekał na nią śmigłowiec. Niestety natrafili na bardzo poważne utrudnienia z wjazdem na teren SP6.  Pierwsza pomoc była kontynuowana przed głównym wjazdem do szkoły SP6. Lekarz zadecydował jednak ze chłopiec zostanie przetransportowany pojazdem pogotowia, wobec czego śmigłowiec odleciał bez pacjenta.

Materiał ze startu śmigłowca:

 

 

 

 

 

 

 

 • Jfk

  16 maja 2018 #1 Author

  Czy ja dobrze rozumiem? Pogotowie Oleśnickie wezwalo helikopter po czym on sam odleciał? Jak niw brak karetki to teraz nieudolność ratowników czy jak? Nie bylo mnie tam na miejscu….

  Odpowiedz

 • Janusz

  15 maja 2018 #2 Author

  9 miesięczny na huśtawce ?.

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.