Kobieta z amfetaminą Kobieta z amfetaminą
W sobotnie popołudnie oleśniccy policjanci zatrzymali 23-letnią oleśniczankę, która posiadała przy sobie amfetaminę. Kobieta po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała... Kobieta z amfetaminą

W sobotnie popołudnie oleśniccy policjanci zatrzymali 23-letnią oleśniczankę, która posiadała przy sobie amfetaminę. Kobieta po nocy spędzonej w policyjnym areszcie usłyszała zarzut posiadania środków odurzających. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

W sobotę 12 maja podczas legitymowania na terenie Oleśnicy, policjanci ujawnili u 23- letniej kobiety woreczek z zawartością białego proszku przypominającego narkotyki. Policjanci zabezpieczyli znalezioną substancję i poddali szczegółowej analizie. Wynik analizy potwierdził przypuszczenia funkcjonariuszy, że była to amfetamina w ilości pozwalającej uzyskać kilka porcji rynkowych tego narkotyku. Kobieta została zatrzymana i doprowadzona do policyjnego aresztu. Usłyszała już zarzut posiadania środka odurzającego w postaci amfetaminy. Za ten czyn grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Oleśnica

Nikt nie skomentował tego artykułu

może chcesz go skomentować?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.