Konkurs „Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe” Konkurs „Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe”
Mając na uwadze zbliżający się okres ferii zimowych, pragniemy zaprosić wszystkich uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, organizowanym... Konkurs „Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe”

Mając na uwadze zbliżający się okres ferii zimowych, pragniemy zaprosić wszystkich uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną i Komendę Powiatową Policji w Oleśnicy. Zadaniem uczestników konkursu jest przygotowanie pracy plastycznej, dotyczącej szeroko pojętego bezpiecznego i zdrowego spędzania wolnego czasu.Szczegółowe informacje na temat konkursu znajdują się w Regulaminie konkursu.

Prace można składać osobiście lub za pośrednictwem poczty (z dopiskiem Konkurs „Bezpieczne Ferie”) do dnia 06.02.2018 r. w Punkcie Przyjęć Interesantów Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy (ul. Hallera 3, Oleśnica) lub sekretariacie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej (ul. 3 Maja 20, Oleśnica).

Regulamin konkursu „Bezpieczne i zdrowe ferie zimowe

Załącznik 1. Zgoda na udział dziecka w konkursie

 

 

sierż.szt. Aleksandra Pieprzycka
Oficer Prasowy KPP w Oleśnicy

Nikt nie skomentował tego artykułu

może chcesz go skomentować?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.