Krzysztof Miller we wspomnieniach Krzysztof Miller we wspomnieniach
Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprosiła na niezwykły wieczór wspomnień do Galerii Brama Wrocławska. 1 grudnia  o godz. 18 odbył... Krzysztof Miller we wspomnieniach

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprosiła na niezwykły wieczór wspomnień do Galerii Brama Wrocławska. 1 grudnia  o godz. 18 odbył się wernisaż, promocja albumu fotografii Krzysztofa Millera i spotkanie z Wojciechem Jagielskim.

Od śmierci Krzysztofa Millera minął już ponad rok. Ten doskonały fotoreporter zapisał się w pamięci wielu osób nie tylko doskonałymi, pełnymi emocji zdjęciami, ale przede wszystkim niezwykłą osobowością.

Skromny, uśmiechnięty, życzliwy każdemu, doskonały słuchacz – tak wspominają go osoby, które miały z nim kontakt. W kwietniu 2016 r. gościł w Bibliotece i Forum Kultury w Oleśnicy. Już 1 grudnia 2017 r. będzie okazja, aby powspominać tę niezwykłą osobę. Okazją do tego będzie wernisaż wystawy fotografii „Krzysztof Miller w obiektywie przyjaciół” przygotowanej przez Artura Mierzwę i promocja pośmiertnego albumu Krzysztofa Millera pt. „Fotografie, które nie zmieniły świata” Wydawnictwa Agora.

Gościem spotkania, które poprowadził Andrzej Przewoźny, był wybitny reporter, pisarz oraz współpracownik Krzysztofa – Wojciech Jagielski. Nie zabrakło też grona osób, które uczestniczyły w spotkaniach fotograficznych prowadzonych przez Krzysztofa Millera, zdjęć, które wspólnie były wykonywane. Niezwykły wieczór poświęcony niezwykłemu człowiekowi.

źródło: BiFK

MATERIAŁ WIDEO:

GALERIA ZDJĘĆ:

 

Nikt nie skomentował tego artykułu

może chcesz go skomentować?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.