Marcin Jurasik na „kontroli” Marcin Jurasik na „kontroli”
Trener Pogoni Oleśnica Marcin Jurasik odwiedził w Świeradowie Zdroju   obiekty w których odbywać będą się  obozy grup młodzieżowych Pogoni Oleśnica. Publikujemy komunikat nadesłany... Marcin Jurasik na „kontroli”

Trener Pogoni Oleśnica Marcin Jurasik odwiedził w Świeradowie Zdroju   obiekty w których odbywać będą się  obozy grup młodzieżowych Pogoni Oleśnica. Publikujemy komunikat nadesłany od Pogoni.

„Na ponad miesiąc przed zaplanowanym obozem grup młodzieżowych Pogoni Oleśnica, obiekty w Świeradowie-Zdroju odwiedził trener Marcin Jurasik.

-Do dyspozycji będziemy mieli pełnowymiarowe boisko trawiaste, a także dwa „orliki” na świeradowskim obiekcie. Ponadto w ośrodku będziemy mogli korzystać z groty solnej, basenu solankowego, a także basenu rekreacyjnego. Zapewni to odpowiednią odnowę biologiczną po wyczerpujących treningach. Standard ośrodka, oraz samych pokoi jest bardzo dobry. Jestem przekonany, że zawodnicy z szerokim uśmiechem na ustach będą wspominać ten obóz, mimo ciężkiej pracy, która przed nimi. – powiedział Marcin Jurasik.

Nasze obozy to obozy stricte piłkarskie, a nie obozy komercyjne, czy kolonie letnie Nie zabieramy na nie dzieci o zróżnicowanym poziomie sportowym. Wszyscy zawodnicy MKS będą tam bardzo ciężko pracować, a zaraz po powrocie wejdą w cykl treningowy poprzedzający start rozgrywek. Nie oznacza to, że nie będzie czasu na odnowę, relaks i odrobinę przyjemności. Jedziemy tam jednak trenować i pracować jak na piłkarzy #POGOŃ2020 przystało

Obóz dla grup Trampkarz oraz Młodzik odbędzię w terminie 19-26.08!”

Informuje Pogoń Oleśnica

Nikt nie skomentował tego artykułu

może chcesz go skomentować?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.