MOPS – informacja na temat Ogrzewalni dla Bezdomnych MOPS – informacja na temat Ogrzewalni dla Bezdomnych
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oleśnicy informuje, że w związku z obecnie panującymi warunkami atmosferycznymi tj. silnym mrozem, miejska ogrzewalnia dla... MOPS – informacja na temat Ogrzewalni dla Bezdomnych

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oleśnicy informuje, że w związku z obecnie panującymi warunkami atmosferycznymi tj. silnym mrozem, miejska ogrzewalnia dla osób bezdomnych znajdująca się w siedzibie PCK Oleśnica przy ul. Wojska Polskiego 13, od dnia 28 lutego 2018 roku czynna jest od godziny 15:00 dnia bieżącego, do godziny 13:00 dnia następnego, tj. 22h na dobę.

Jednocześnie w dalszym ciągu apelujemy, aby nie pozostawać obojętnym na los osób bezdomnych i zgłaszać wszystkie przypadki osób długotrwale przebywających na mrozie. Można to zrobić w godzinach 8:00 do 16:00 bezpośrednio do MOPS Oleśnica przy ul. Wojska Polskiego 13 lub telefonicznie 71/ 721 89 00 oraz PCK Oleśnica 71/ 314 21 58. Całodobowo natomiast pod numerem alarmowym 112.  Odpowiednia reakcja może uratować czyjeś życie.

Nikt nie skomentował tego artykułu

może chcesz go skomentować?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.