Najpopularniejszy dzielnicowy powiatu Oleśnickiego Najpopularniejszy dzielnicowy powiatu Oleśnickiego
Zakończyło się już głosowanie na Najpopularniejszego Dzielnicowego w etapie pierwszym. Do finału wojewódzkiego przeszło 26 funkcjonariuszy – zwycięzców w każdym z... Najpopularniejszy dzielnicowy powiatu Oleśnickiego

Zakończyło się już głosowanie na Najpopularniejszego Dzielnicowego w etapie pierwszym. Do finału wojewódzkiego przeszło 26 funkcjonariuszy – zwycięzców w każdym z miast i powiatów. W naszym powiecie oleśnickim Najlepszym Dzielnicowym okazał się być mł. asp. Marcin Chrzanowski z Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy, na którego oddano 63 głosy.

I etap plebiscyt na Najpopularniejszego Dzielnicowego Dolnego Śląska trwał od 15 grudnia 2017 r. do 8 stycznia br. Na portalach internetowych dwóch dolnośląskich redakcji (Słowo Polskie Gazeta WrocławskaTV Echo 24prezentowani byli dzielnicowi z 26 miast i powiatu dolnego śląska. Można było na nich głosować za pomocą SMS-ów. Z powiatu oleśnickiego Najpopularniejszym Dzielnicowym okazał się być mł. asp. Marcin Chrzanowski obsługujący rejon znajdujący się na terenie gminy Oleśnica. W skład jego rejony wchodzi 17 miejscowości liczących łączni około 6,5 tyś mieszkańców. 

Gratulujemy naszemu koledze zwycięstwa w I etapie konkursu na szczeblu powiatowym. II etap głosowania wojewódzkiego rozpocznie się dzisiaj tj. 9 stycznia o godz. 11. Do II etapu plebiscytu każdy finalista przechodzi ze swoją liczbą głosów. Zachowuje również swój kod do głosowania DDR.226. Brzmi komunikat Oleśnickiej Komendy Policji.

Nikt nie skomentował tego artykułu

może chcesz go skomentować?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.