Oleśnicki Brzask Seniorów Oleśnicki Brzask Seniorów
Sala widowiskowa BiFK w Oleśnicy, gościła centralne obchody Dnia Seniora. Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Rejonowy w Oleśnicy oraz... Oleśnicki Brzask Seniorów

Sala widowiskowa BiFK w Oleśnicy, gościła centralne obchody Dnia Seniora.

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Zarząd Rejonowy w Oleśnicy oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oleśnicy, jako organizatorzy mieli zaszczyt zaprosić Oleśnickich Seniorów na prezentację projektu „Oleśnicki Brzask Seniorów”. Projekt był realizowany od kilku miesięcy w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.

Na wstępie odbył się koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. F. Chopina w Oleśnicy. Później odbyła się prezentacja burmistrza Michała Kołacińskiego, na temat Polityki Senioralnej w Oleśnicy – Centrum Usług Społecznych. Prezentacja projektu Oleśnicki Blask Seniorów, obejmowała działy: aktywność fizyczna, warsztaty prozdrowotne, poradnictwo w zakresie wizerunku, aktywność społeczna, oraz kultura. Zakończeniem obchodów, była prezentacja muzyczna zespołu „Oleśniczanie Młodzi Duchem”. Można było zapoznać się z prezentacją sprzętu rehabilitacyjnego.

MATERIAŁ WIDEO:

GALERIA ZDJĘĆ:

 

Nikt nie skomentował tego artykułu

może chcesz go skomentować?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.