Otwarty trening bramkarski Otwarty trening bramkarski
22 lutego 11 młodych bramkarzy wzięło udział w otwartym treningu bramkarskim zorganizowanym przez  klub MKS Pogoń Oleśnica. Naszemu trenerowi Jarkowi Musiałkowi... Otwarty trening bramkarski

22 lutego 11 młodych bramkarzy wzięło udział w otwartym treningu bramkarskim zorganizowanym przez  klub MKS Pogoń Oleśnica.

Naszemu trenerowi Jarkowi Musiałkowi towarzyszył Waldemar Grzanka – na co dzień pracujący w Śląsku Wrocław:
-Razem z Waldemarem Grzanką, poprowadziliśmy wczoraj otwarty trening dla bramkarzy z rocznika 2003 i młodszych! Oprócz zawodników trenujących na co dzień w Pogoni Oleśnica pojawiło się także kilku nowych m.in z Pogoni Syców. Planujemy, aby trener Waldemar częściej pojawiał się w Oleśnicy przy okazji treningów bramkarskich. Ta współpraca na pewno przyniesie wiele korzyści naszym zawodnikom. Możliwość pokazania się trenerowi, który ma za sobą występy na najwyższym poziomie rozgrywkowym w Polsce na pewno będzie bodźcem do dalszego rozwoju naszych podopiecznych – mówił po treningu Jarosław Musiałek.

Treningi bramkarskie dla zawodników MKS Pogoń Oleśnica odbywają się w każdy czwartek o godz. 16:15 na Stadionie Miejskim.

Galeria zdjęć

Nikt nie skomentował tego artykułu

może chcesz go skomentować?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.