Pociąg Repatriantów 2018 Pociąg Repatriantów 2018
21 kwietnia z Oleśnicy wyruszy Pociąg Repatriantów. Poniżej publikujemy komunikat prezesa Stowarzyszenia Olsensium Marka Kamaszyły. Serdecznie zapraszamy na Pociąg Repatriantów 2018 21 kwietnia ... Pociąg Repatriantów 2018

21 kwietnia z Oleśnicy wyruszy Pociąg Repatriantów. Poniżej publikujemy komunikat prezesa Stowarzyszenia Olsensium Marka Kamaszyły.

Serdecznie zapraszamy na Pociąg Repatriantów 2018 21 kwietnia  godzina 7.00 odjazd godzina 8.00 stacja kolejowa w Oleśnicy.

ZAPISY

Proszę się zapisywać na adres :
olgakowalczykole@gmail.comprosimy podać Imię ,nazwisko tel kontaktowy oraz jakie jakie zwierzęta będą zabrane. Opłata 30 zł za jedną osobę dorosła ,dzieci do lat 10 zwolnione,powyżej 15 zł.Dzieci i młodzież do lat 18 jadą pod opieką rodziców lub opiekuna.

Oplata na nasze konto  80 9584 0008 2014 1400 4676 0001 z dopiskiem, za uczestnictwo w Pociągu Repatriantów. Osoby które zapiszą się i wpłacą za uczestnictwo dostaną kartę repatrianta upoważnia ona do wejścia do pociągu i będzie ona kontrolowania, wydawanie kart na peronie od godziny 7.00
Osoby które zapłacą, zapiszą się a nie dojadą 21 kwietnia w ich miejsce weźmiemy osoby ze stacji.

Warunkiem uczestnictwa w pociągu jest odpowiedni strój (jak ktoś nie wie jaki to proszę sobie oglądnąć Samych Swoich lub relacje z poprzednich pociągów )
W pierwszej kolejności zabieramy :

  • rekonstruktorów
  • osoby które pomagają nam w remoncie naszego taboru
  • osoby odpowiednio  przebrane
  • osoby z instrumentami muzycznymi

Nie zabieramy :
-maruderów
-smutasów

 UWAGA – Organizator zastrzega sobie prawo do :

  • zmiany godzin przyjazdów na poszczególne stacje
  • zmiany lokomotywy (jeśli z przyczyn technicznych parowóz nie będzie mógł pociągnąć naszego pociągu pojedzie lokomotywa spalinowa)
  • wyprosić osoby które swym zachowaniem przeszkadzają innym uczestnikom oraz zwierzętom
  • odwołania pociągu z przyczyn technicznych.

Prosimy bardzo o zaopatrzenie się w ciepłe ubranie oraz przygotowanie się na niewygody podróży (dotyczy to małych dzieci ,jedziemy praktycznie od godziny 8 do 16) pociąg nie posiada ogrzewania oraz klimatyzacji.

Z informacji jakie uzyskaliśmy oraz z praktyki lat ubiegłych będzie mało miejsc na odcinku Oleśnica -Wieruszów ,jeśli ktoś chce z nami jechać to cześć repatriantów wysiądzie w Kępnie i Wieruszowie ,zapraszamy zabrać się z nami z Wieruszowa do Oleśnicy.

Jak zawsze pojedzie z nami nasza kuchnia polowa (wyśmienita) datki za poczęstunek na stacjach przeznaczymy na remont naszego taboru. Można będzie też nabyć kubek repatrianta a to co uzyskamy również przeznaczymy na remont parowozu Franciszek.

Wymarsz repatriantów 21 kwietnia Rynek w Oleśnicy godzina 6.00

O której i gdzie będziemy dokładnie umieszczone jest na plakacie.

Komendant transportu
Marek Kamaszyło

Nikt nie skomentował tego artykułu

może chcesz go skomentować?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.