Powrót „Młodych Demokratów” Powrót „Młodych Demokratów”
20 czerwca odbyły się wybory regionalne w stowarzyszeniu Młodzi Demokraci. Nowym Przewodniczącym struktur młodzieżówki PO został Marcin Wojtera, sekretarz wrocławskiej Platformy... Powrót „Młodych Demokratów”

20 czerwca odbyły się wybory regionalne w stowarzyszeniu Młodzi Demokraci. Nowym Przewodniczącym struktur młodzieżówki PO został Marcin Wojtera, sekretarz wrocławskiej Platformy (w Oleśnicy obecny między innymi jako prowadzący Klubu Obywatelskiego z udziałem byłego Prezydenta Bronisława Komorowskiego). Wiceprzewodniczącym został po raz kolejny Sebastian Lelas. Jak sam podaje Młodzi Demokraci mieli w Oleśnicy przerwę, ale czas teraz na nowych ludzi, którzy mają plan na  zmiane w Oleśnicy.

Zawsze byłem zadowolony ze współpracy z Sebastianem Lelasem. Cieszę się, że dalej chce patronować młodym w Oleśnicy. Jestem pewien, że Sebastian zbuduje mocna ekipę na najbliższe wybory samorządowe – powiedział nowy Przewodniczący.

Obecnie formalnie pozostaje jeszcze członkiem koła wrocławskiego, ale już niebawem będziemy mieli w Oleśnicy znowu własne koło. Informuje Sebastian Lelas.

  • Anonim

    22 czerwca 2018 #1 Author

    Żarty sobie robią ?…Wybory to się uaktywniają. Dobre…

    Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.