Rozmowy o Serbinowie Rozmowy o Serbinowie
Dnia 17 maja w bibliotece „Pod Pegazem”  Radni Oleśnicy- Paweł Bielański oraz Zbigniew Nagórny zapraszają na spotkanie z mieszkańcami osiedla Serbinów.... Rozmowy o Serbinowie

Dnia 17 maja w bibliotece „Pod Pegazem”  Radni Oleśnicy- Paweł Bielański oraz Zbigniew Nagórny zapraszają na spotkanie z mieszkańcami osiedla Serbinów. Na zebraniu będzie również gościł burmistrz Oleśnicy Michał Kołaciński. Więcej informacji poniżej.

„Serdecznie zapraszam Państwa 17 maja 2018 roku do biblioteki „Pod Pegazem” w SP nr 6 na spotkanie konsultacyjne z burmistrzem Oleśnicy.

Wraz z radnym Zbigniewem Nagórnym organizuję kolejne spotkanie z mieszkańcami Serbinowa. Zgodnie z Państwa prośbami tym razem naszym wspólnym gościem będzie burmistrz Oleśnicy – Michał Kołaciński.

Na spotkaniu chcemy poruszyć m.in. tematy związane z planami inwestycyjnymi dla osiedla Serbinów, a jedną z istotnych spraw, którą będziemy omawiali to zagospodarowanie nieruchomości gruntowej wzdłuż ulicy Podchorążych. Przypomnę, że grunty te do niedawna były oznaczone w planach wojewódzkich jako tereny przeznaczone pod miejską obwodnicę. Obecnie przebieg wschodniej obwodnicy Oleśnicy (drogi nr 451) jest już zaplanowany, a kwestia zagospodarowania „uwolnionego” pasa gruntów wzdłuż ulicy Podchorążych pozostaje sprawą otwartą. Chcemy, aby spotkanie z burmistrzem Oleśnicy było pierwszym krokiem do ustalenia sposobu zagospodarowania tego terenu. Już teraz wiem, że oczekiwania mieszkańców osiedla są różne – część z Państwa oczekuje nowych miejsc parkingowych, część chce zieleni urządzonej na tym terenie lub utworzenia miejsca do czynnej rekreacji.

Ponadto będziemy rozmawiać o infrastrukturze i bezpieczeństwie drogowym osiedla oraz możliwościach remontu jednego z boisk przyszkolnych Szkoły Podstawowej nr 6.

Spotkanie będzie miało otwartą formułę, dlatego już dziś zachęcam do zgłaszania propozycji tematów, które chcieli by Państwo poruszyć na spotkaniu z burmistrzem Oleśnicy. Sygnały proszę zgłaszać osobiście, telefonicznie lub przez pocztę elektroniczną na adres: p.bielanski@um.olesnica.pl

Spotkanie odbędzie się 17 maja 2018 r o godzinie 18.00 w bibliotece „Pod Pegazem” w Szkole Podstawowej nr 6 przy ulicy Kleeberga. Gorąco zapraszam Państwa do czynnego udziału w spotkaniu -decydujmy razem ! ”

Źródło: www.bielanski.e-samorzadowiec.pl

 • Anonim

  26 kwietnia 2018 #1 Author

  Tylko czasem górki nie likwidujcie. Dzieci maja sie gdzie bawić zima

  Odpowiedz

 • gfdsaaa

  26 kwietnia 2018 #2 Author

  Na górce parkujcie plebsy…

  Odpowiedz

 • kierowca

  25 kwietnia 2018 #3 Author

  Zrobić parkingi, bo na osiedlu nie ma gdzie parkować

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.