Oleśnica- Spektakularne zatrzymanie pedofila Oleśnica- Spektakularne zatrzymanie pedofila
Znany łowca pedofili Krzysztof Dymkowski na swoim profilu opublikował film oraz opis z zatrzymania pedofila. Poniżej publikujemy film z zatrzymania oraz... Oleśnica- Spektakularne zatrzymanie pedofila

Znany łowca pedofili Krzysztof Dymkowski na swoim profilu opublikował film oraz opis z zatrzymania pedofila. Poniżej publikujemy film z zatrzymania oraz opis.

„W Ligota Wielka Dzięki Świetnej współpracy z wydziałem kryminalnym KPP Oleśnica Mariusz J pochodzący w Wołowa obecnie mieszkający koło trzebnicy , instruktor nauki Jazdy zatrzymany
Na początek serdecznie dziękuję dyżurnym KPP Oleśnica , KWP Wrocław , oraz wydziałowi kryminalnemu KPP Oleśnica .
Przypomnę Mariusz J instruktor nauki Jazdy zatrzymany . przypomnę ten pedofil umawiał się z 13 latką we Wrocławiu , w dniu 02.05.2018 na stacji MC Donalds na ulicy Krakowskiej , oczywiście na seks,do spotkania nie doszło odwołał spotkanie , w dniu 15 maja 2018 przekazałem na Rakowcu wydruki koresp , i przesłuchano mnie jako Świadka .
Koleżanka Anna nadal utrzymywała kontakt z pedofilem był bardzo wylewny , pisał do dziecka że z kobietą mu się seks nie układa , był Świadom że pisze z 13 latką , pedofil napisał do dziecka że chodzi mu o seks bez „gumki „ ale w miejscu bardzo Ustronnym , pedofil pisał że dziecku weźmie piwko „żubr „ to będzie łatwiejsza . i pedofil był Swiadom że dziecko mieszka na wiosce pod Oleśnicą Ligota Wielka .
Pedofil napisał do dziecka że w dniu 16 maja 2018 ma badania w „Dolmedzie” i że po badaniach przyjedzie na seks , ale też napomniał dziecku że dzień później TZN 17 maja też wpadnie na seks .
Wstępnie pedofila umawiać chcieliśmy koło Stawku , koło działek w Oleśnicy .
Ale przeanalizowałem sprawę tam policja Kryminalna nie miała by się jak schować .
Dlatego jak pedofil chciał przyjechać do wioski dziecka , po konsultacji z Kryminalnymi , z Oleśnicy .
Dziecko napisało do pedofila że będzie na polnej Drodze koło stadionu Na wiosce czekać .
Policjanci schowali się na polnej drodze , ja stałem od ulicy . jak zobaczyłem srebrną Toyotę Yaris , co miała Podwójne lusterka ( tablice nauki jazdy były magnesowe schowane na tylnim siedzeniu) , szybko dałem znać kryminalnym i zajechałem autem tył auta Pedofila Policja zablokowała go z przodu .
Powiem tak . ten facet był tak poniecony bzykaniem dziecka że jak go wyciągnęli z samochodu miał już rozpięty rozporek , jadąc na spotkanie do dziecka pisał aby dziecko wzięło kocyk .
Pedofil się dziwnie tłumaczył że ma córkę lat 15 , a umówił się z 13 latką na uprawianie seksu w miejscu ustronnym !!!! wydruków rozmów jest ponad 300 stron , są trzy rozmowy telefoniczne jak rozmawia z 13 latką i mówi co będzie robił , masakra .
Internauci mają nadzieję że prokuratura zastosuje sankcje .
Bo jak policja w miejscu zatrzymania sprawdziła telefon pedofila , to pisał z wieloma dziecmi , i aby nie było możliwości mataczenia zacierania Śladów mamy nadzieje że dostanie sankcje , sprawa chyba będzie rozwojowa !!!!
Prosżę emaila przekazać dyżurnym KPP Oleśnica” Publikuje na swoim profilu  Krzysztof Dymkowski

 

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.