Świerzna-pijany kierowca spowodował wypadek Świerzna-pijany kierowca spowodował wypadek
Dzisiaj ok godz 17.45 na drodze nr 451 w Świerznej doszło do wypadku dwóch aut- fiata multipli z vw pasatem. Kierowca... Świerzna-pijany kierowca spowodował wypadek

Dzisiaj ok godz 17.45 na drodze nr 451 w Świerznej doszło do wypadku dwóch aut- fiata multipli z vw pasatem. Kierowca fiata multipli nie zapanował nad autem i zderzył się z prawidłowo jadącym vw passatem. Następnie fiat dachował i wylądował w rowie. Z nieoficjalnych źródeł okazało się że sprawca(kierowca multipli) był pod wpływem alkoholu, a w momencie zdarzenia mógł mieć ok 2,8 promila. Kierowca jak i pasażer multipli byli wcześniej widziani jak na pobliskiej stacji benzynowej zakupują dodatkowy alkohol. Sprawca wypadku oraz poszkodowane 20 miesięczne dziecko zostali zabrani karetką do szpitala. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży, policja oraz pogotowie. Droga była zablokowana.

Materiał wideo

Galeria zdjęć:

 • Kbk

  3 kwietnia 2018 #2 Author

  To im impreza nie poszła… szkoda tylko tych niewinnych ludzi.

  Odpowiedz

 • K.A.L.

  3 kwietnia 2018 #3 Author

  Cholerny, pijany sku……Przez takich bezmyślnych bydlaków giną niewinni ludzie na drogach! Rodzice tego dzieciątka, powinni podać go do Sądu o ogromne odszkodowanie.

  Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.