Turniej szachowy o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce Turniej szachowy o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce
Wczoraj w Gminnym Centrum Kultury w Dobroszycach  został rozegrany, którego organizatorem było: Gminne Centrum Kultury im. Anny Sojko w Dobroszycach.Udział wzięło... Turniej szachowy o Puchar Wójta Gminy Dobroszyce

Wczoraj w Gminnym Centrum Kultury w Dobroszycach  został rozegrany, którego organizatorem było: Gminne Centrum Kultury im. Anny Sojko w Dobroszycach.Udział wzięło 24 osoby.
W turnieju zagrali zawodnicy z Dobroszyc, Sycowa oraz Oleśnicy.
Zwycięzcą w kategorii seniorów został mieszkaniec gminy Dobroszyce oraz zawodnik naszego klubu p. Robert Kossobudzki z wynikiem 6 pkt. z 7 partii. Drugie miejsce w tej kategorii zajął Mariusz Walkiewicz uzyskując 5,5 pkt.a trzecim seniorem turnieju został mieszkaniec Dobroszyc p. Piotr Niedośpiał – 5 pkt..
W kategorii juniorów dominowali nasi klubowicze i wychowankowie: pierwsze miejsce w kategorii juniorów zajął Damian Raczkowski – 5 pkt. , drugim juniorem turnieju został Adrian Lis – 4 pkt. a trzeci był Jakub Lucer – 3,5 pkt..
Najlepszą kobietą turnieju została zawodniczka z Sycowa: Martyna Wojtasik – 3 pkt..