Wojciech Strójwąs powraca  do Pogoni Wojciech Strójwąs powraca  do Pogoni
Wojciech Strójwąs powraca do MKS Pogoń Oleśnica. Po czterech sezonach spędzonych w III-ligowej Foto-Higienie Gać Wojtek wzmocni ekipę Pogoni na zasadzie transferu... Wojciech Strójwąs powraca  do Pogoni

Wojciech Strójwąs powraca do MKS Pogoń Oleśnica. Po czterech sezonach spędzonych w III-ligowej Foto-Higienie Gać Wojtek wzmocni ekipę Pogoni na zasadzie transferu definitywnego.

Cieszę się, że mogę wrócić do klubu w którym zaczynałem przygodę z piłką juniorską, a później seniorską. Wracając po kilku latach gry w innym klubie zespół, a także cały klub zmienił się i to można powiedzieć całkowicie. Jest kilka znajomych twarzy, a z niektórymi dopiero przyjdzie czas się poznać. Drużyna jest w budowie, odeszło kilka znaczących osób lecz myślę, że na to miejsce znajdą się zastępcy. Jestem już po pierwszych treningach z zespołem i widać, że drużyna budowana jest głównie na wychowankach Pogoni, wsparta kilkoma doświadczonymi graczami. Chciałbym aby moje doświadczenie zdobyte w klubie z Gaci zaprocentowało i pomogło zespołowi osiągnąć wyznaczony cel, który został nam postawiony – powiedział Wojciech Strójwąs, który może grać zarówno jako boczny obrońca jak i boczny pomocnik.

Nikt nie skomentował tego artykułu

może chcesz go skomentować?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.