Żywa Biblioteka w Oleśnicy Żywa Biblioteka w Oleśnicy
Uważasz, że świat byłby lepszy, gdyby ludzie byli dla siebie milsi i bardziej wyrozumiali? Wkurza Cię wtrącanie się w życie innych,... Żywa Biblioteka w Oleśnicy

Uważasz, że świat byłby lepszy, gdyby ludzie byli dla siebie milsi i bardziej wyrozumiali? Wkurza Cię wtrącanie się w życie innych, mówienie komuś jak ma żyć i się zachowywać?

A może boisz się Innych i nie chcesz ich znać? Wydaje Ci się, że różnorodność i multi kulti jest przerażająca/niepotrzebna/straszna? A może sam/sama czujesz się Inny/Inna, nieakceptowany/nieakceptowana, dyskryminowany/dyskryminowana?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiesz sobie TAK, to warto, żebyś 17 listopada zmierzył/zmierzyła się ze swoimi uprzedzeniami i stereotypami i przybił/przybiła z nami piąteczkę!

Dlaczego piąteczkę? Bo już po raz piąty dzięki wspólnym działaniom Ani, Marty, Kasi, Gosi i Ewy, a dokładnie Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy i I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Oleśnicy w naszym mieście odbędzie się Żywa Biblioteka w Oleśnicy.

Chcemy, żeby wartości takie jak tolerancja, wolność, różnorodność i poszanowanie praw człowieka, wybrzmiały w naszym mieście i skłoniły ludzi do myślenia i odwagi w zmierzeniu się ze swoimi stereotypami.

źródło: BiFK

GALERIA ZDJĘĆ:

Nikt nie skomentował tego artykułu

może chcesz go skomentować?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.